Vstupenky

Vstupenky v předprodejní síti GoOut na www.goout.net nebo v kavárně U Hrdinů na adrese Dukelských hrdinů 26, tedy naproti Veletržnímu paláci. Kavárna má otevřeno od pondělí do soboty od 14.00 do 2.00, v neděli od 14.00 do 24.00. Předprodej vstupenek probíhá také ve Freshlabels – Panská 9, Praha 1.
//

Jednotná cena 300 Kč, 200 Kč pro studenty, důchodce a ZTP po předložení průkazu, pro studenty DAMU, JAMU, divadelní vědy FF UK, FF MU a FF UPOL, kulturní dramaturgie SUO, UMPRUM, AVU a uměleckých konzervatoří je po předložení studentského potvrzení cena lístku 50 Kč.

Platební karty pro platbu přijímáme pouze v kavárně U Hrdinů.

Při rezervaci přes Goout sledujte expiraci objednávky. 

V případě, že si nemůžete vstupenky vyzvednout, potvrďte svou účast telefonicky na: 605 206 558

Po začátku představení není dovolen vstup do hlediště.
Zákaz pořizování audiovizuálních záznamů.
Vstup se psy a jinými mazlíčky je do našeho divadla zakázán. Nelze je po dobu představení ponechávat ani v našem foyer. Individuální domluva není možná.

Změna programu vyhrazena.

Permanentky

Můžete si zakoupit permanentky v hodnotě 2 500,- nebo 1 500,- (studenti, důchodci a ZTP).
Permanentka bude platná od měsíce zakoupení po dobu jednoho kalendářního roku a lze ji uplatnit na 10 představení.
Info: info@studiohrdinu.cz
permanentka_dospeli_2016_17-2permanentka_student_2016_17

Dárkové poukázky

Na pokladně Studia Hrdinů vám nabízíme k dostání dárkové poukázky na dva libovolné vstupy do divadla. Poukázku je možné zaslat poštou a její cena je 600,-

poukazka_2_vstupenky

Sleva 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak

V rámci naší spolupráce s Národní galerií v Praze vám nyní můžeme nabídnout lákavou slevovou nabídku. Se vstupenkou na představení Studia Hrdinů totiž získáte slevu 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak, se vstupenkou z Národní galerie, získáte slevu 50% na představení Studia Hrdinů. Vstupenky s touto slevou si nelze rezervovat on-line, můžete si je koupit na pokladnách Národní galerie respektive Studia Hrdinů po předložení vstupenky z druhé z institucí.
SH_NG_vymena_50_vstupenky