Merchandise


Od Studia Hrdinů si můžete zakoupit trička, tašky, plátěné batůžky, sešity, origami sady, svačinový ubrousek a placky. Dále nabízíme tituly z naší publikační řady – to vše na pokladně Studia Hrdinů, nebo po domluvě k vyzvednutí v kavárně U Hrdinů.


Trička s logem Studia Hrdinů jsou v dámských i pánských velikostech S/M/L. Trička s motivem k představení: Zpráva pro Akademii jsou k dispozici pouze v dámském provedení a ve velikostech S-L; trička s motivem k představení Pár vzkazů veškerenstvu jsou k dispozici pouze v pánském provedení a ve velikostech S-L. Dámská a pánská trička s nápisem Zdání klame jsou k dispozici v bílém a černém provedení (dámská ve velikostech S a M; pánská ve veliksotech S-L).

Tiskneme na trika značky Stanley/Stella, což je belgická etická fair-trade značka, která vyznává hodnoty odpovědné výroby a udržitelných materiálů.

Pro aktuální dostupnost pište na: info@studiohrdinu.cz.

Nabízíme tašky s citáty z inscenací: Skugga Baldur („Liščí hlava.“) a Pár vzkazů veškerenstvu („… já taky nejsem blbá. To já vím, že musíme všichni umřít.“). Batůžek s motivem inscenace Pan Theodor Mundstock v barevném provedení.

Sešity prošívané ve hřbetě / čistá i linkovaná verze / z produkce VOALA s motivem Říše zvířat.

Dětská trička a také svačinový ubrousek jsou ušité Beátou Spáčilovou z Brno šije. Bio kvalita v černobílém designu Studia Hrdinů.

Ceny:
tričko 300,-
taška 150.-
batůžek 220,-
sešit 50,-
origami sada 20,- (Ondřej Cibulka)
placka velká 30,-
placka malá 15,-
dětská trika 250,-
svačinový ubrousek 120,- (momentálně vyprodané)

//

Originální grafiky Michala Pěchoučka

Výtvarník, scénograf a jeden z kmenových režisérů Studia Hrdinů Michal Pěchouček se pustil do tvorby originálních grafik určených všem, kdo by chtěli mít jeho dílo a zároveň finančně podpořit Studio Hrdinů. Tyto listy jsou otevřeným cyklem portrétů hereckých osobností, které se objevily v inscenacích Studia Hrdinů. Autorské serigrafie o rozměru 70 x 50 cm vycházejí v nákladu maximálně do 40 kusů a k nahlédnutí a ke koupi jsou v kavárně U Hrdinů. Prvních pět grafik vyobrazuje Karla Dobrého, Ivana Luptáka, Gábinu Míčovou, Ivanu Uhlířovou a Vojtěcha Dyka. Cena jednoho grafického listu činí 3500,- a podíl z této částky jde na podporu činnosti Studia Hrdinů.

20160308_150555IMG_309720160312_17164820160326_161542IMG_4873

foto